I nietroskliwych ziomków

Krótka historia troskliwych

Polak 02.02.2021

Karen Pryor - specjalistka zdrowia psychicznego, która zainspirowała mnie do działania

Jedną z największych gwiazd naszych czasów jest Karen Pryor, która w połowie lat 70. wystąpiła w programie telewizyjnym "Spaced". Film dotyczył kariery grupy "Pioneers".

Pryor i firma - inspiracja, odwaga i niezwykła praca.

Kiedy skończyła się era disco i rozpoczęła się era "New Hollywood", świat stał się jednym wielkim parkietem. Jednak w branży muzycznej nic się nie zmieniło - wciąż bardzo słabe trendy muzyczne.

Przez wiele lat ofiarami byli ludzie, którzy czuli się wyobcowani ze świata tańca. Teraz okazja do stworzenia czegoś własnymi rękami, czegoś, co będzie miało znaczenie dla młodych ludzi.

Wybrałem swoje ulubione piosenki do muzyki tanecznej i uważnie ich wysłuchałem. Zaintrygowały mnie teksty, słuchałem każdej nowej partii muzyki tanecznej. Znalazłem swoje ulubione z każdego tysiąclecia. Zdarzyło się, że w niesamowitym wykonaniu musiałem kilka razy powtórzyć piosenkę, ale przy zbiorowym wysiłku było to znacznie łatwiejsze.

  • Najpopularniejsze piosenki taneczne w mojej kolekcji to:
  • Dance Me To The End - będę z tobą na górze
  • Zatańcz ze mną do końca - wracam do domu!
  • Baboo Club - Clap Your Hands - We Are One
  • Wszyscy na początek - All Stars
  • Karen Pryor - inspiracja
  • "Shoot Me To The Finish Line" - jestem na torze

Jeśli chodzi o muzykę, każdy młody człowiek powinien znać taniec. Są najłatwiejsze i najciekawsze do nauczenia.

Wraz z wiekiem nasze ciała zaczynają odczuwać spadek naturalnych energii. Męczymy się i przestajemy być atrakcyjni. Stajemy się zbyt nieśmiali i nie zdajemy sobie sprawy, że nie spełniamy stawianych przez siebie oczekiwań. Kierujemy się raczej regułami niż własnymi pragnieniami lub zdolnościami twórczymi. Jednak to nie to samo i mogą być również szkodliwe dla zdrowia.

Dobry tancerz powinien pokazać nam, co możemy zrobić, pokazać, jak odnieść sukces i zainspirować nas do osiągnięcia naszych celów. Niestety, niektórzy z nas mają z tym problemy.

Patrzę na grafik moich ulubionych tancerzy. Niektóre z nich pojawiają się drugiego dnia, inne trzeciego. W moim przypadku czwartego dnia musiałem walczyć z chorobą. Byłem bardzo zniechęcony na trasie w klubie tanecznym, byłem tak podekscytowany, że zapomniałem o swoich problemach i problemach z innymi tancerzami.

Tagi: karenpryor pryor