I nietroskliwych ziomków

Krótka historia troskliwych

Polak 10.02.2021

Katarzyna Michalak - Projektantka miesiąca

Polka pracuje w branży od 1983 roku. Projektowała programy dla sieci i rynków lokalnych w Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Pierwszym projektem był rynek prognoz w Katowicach. Od tego czasu Polka pracowała przy różnych projektach związanych z zarządzaniem marketingowym. W 1988 roku otrzymała tytuł "Projektanta Miesiąca" nadany przez Zarząd Miasta Katowice i Korporację Miejską za realizację nowej kampanii reklamowej marki "Warszawa". W 1999 roku otrzymała Order w Rysunku Symbolicznego Krzyża. Jest znana w branży reklamowej dzięki reklamom firmy Praga Polska na podstawie jej projektów. Firma, która wyprodukowała ulotki promocyjne, zapłaciła za prawo do zaprojektowania banerów promocyjnych, logo i kart firmowych.

Od 2000 roku producent ulotek promocyjnych realizuje również projekty ulotek promocyjnych. Producentem banera reklamowego są: - Vestas University, The Boeing Company, Raży-Roc Sp. Z oo - SKA Factory, Skreśnica Śląskie. - Wawelców, Łódź - Złotnicza.

Tagi: miesiącareklamowej ulotek miesiąca listopada miesiąca nisan miesiąca skrót miesiąca dni miesiąca nazwy miesiąca po niemiecku miesiąca po angielsku miesiącach